Стадий #1: ГЛУПАВ
Когато съзнанието ти започне да се възвръща и те връхлети
насладата от главоболието, бълбукащия стомах и студената пот, осъзнаваш,
че си загубил не само няколко часа от живота си, но и способността си
да се концентрираш върху каквото и да е. Станал си ГЛУПАВ за поне 12
часа напред.
Стадий #2: ГРОЗЕН
По принцип не си доволен от огледалото в банята, но сега...
сега с ужас откриваш, че си станал още по-ГРОЗЕН отколкото някога си се
опасявал, че може да си. Не само, че очите ти са кръвясали и кожата ти е
осеяна с петна, ами и трепериш целия така, че дядо ти изглежда
по-здравословно от теб. За съжаление все още си ГЛУПАВ и правиш опит да
се обръснеш докато си в това състояние. Ауч.
Стадий #3: БЕДЕН
Едва изпълзял от леглото, намъкнал някакви дрехи, запъплил
да излизаш... и установяваш, че парите, с които трябваше да изкараш до
края на седмицата, липсват от портфейла ти. Нали си ГЛУПАВ, та не може
да си спомниш какво се е случило с тях. Макар че следите от къри по
дрехите ти навяват мисли за масова почерпка на всички пазаруващи от
денонощната индийска закусвалня... А може да са те обрали? Или си дал на
таксиметърджията петдесетачка без да искаш? Умувайки, че не може да си
бил чак толкова ГЛУПАВ и че би си спомнил ако са те ограбвали, стигаш до
заключението, че май си бил единственият, който е плащал за храна и
напитки цяла нощ. И започваш да ненавиждаш приятелите си.
Стадий #4: КРЕХЪК
Ти си ГЛУПАВ, ГРОЗЕН и БЕДЕН. Естествено, че самочувствието
ти ще се срине. И тъй като си КРЕХЪК физически - ще се разпаднеш на
парченца ако някой дори само те заговори.
Стадий #5: БИЕЩ НА ОЧИ
Последният стадий от изтрезняването. За съжаление всеки
забелязва БИЕЩОТО ти НА ОЧИ състояние и причината за него. Отдалече. И
което е по-лошо даже - хората осъзнават, че могат да утежнят нещастието
ти като ти се присмиват. А ти си твърде ГЛУПАВ, за да им отвърнеш
подобаващо, твърде КРЕХЪК, за да ги цапардосаш, твърде БЕДЕН, за да ги
подкупиш, и твърде ГРОЗЕН, за да се скриеш.
Формуляр за връзка
понеделник, 29 март 2021 г.
Петте стадия на изтрезняването
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
5 - FREE ADVICE AT STARTING A BUSINESS
It is good to answer a few questions: What business will I start? Where? How and what will I do? How to start a business with minimal costs?...
-
Учителката на първи клас мис Нилъм (28 години) имала проблеми с един от учениците си.Тя попитала: - Какво има, момчето ми? - Твърде съм ум...
-
Здравейте на Всички . Създадохме тази страница с Цел за взаимопомощ на всички относно : финанси, здраве, и живот като цяло .Ние сме малък ...
-
„Гъвкаво работно време" – идваш в 9 сутринта, тръгваш си в 1 през нощта и ако закъснееш с 15 минути на следващата сутртин, те глобяваме...
Няма коментари:
Публикуване на коментар